All-in-one činka – olympijská tradice
Klasické rozměry: délka 2200 mm, hmotnost 20 kg a průměr rukojeti 28 mm. Optimální univerzální činka pro vzpírání, silový trojboj a funkční trénink ve vaší domácí posilovně.








All-in-one činka – olympijská tradice
Klasické rozměry: délka 2200 mm, hmotnost 20 kg a průměr rukojeti 28 mm. Optimální univerzální činka pro vzpírání, silový trojboj a funkční trénink ve vaší domácí posilovně.
Cerakote
Vysoce kvalitní keramický povlak, původně používaný ve zbrojním průmyslu, pro vynikající odolnost.
Ergonomický design
Středně hrubé vulkanické rýhování pro bezpečný úchop, šetří však ruce při vysokém počtu opakování.
Delta Spectrum Set
Delta | Bílá – Hybridní olympijská osa
120 kg Barevné Bumper kotouče

| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Barva | Bílá |
| Délka | 220cm |
| Použitá ocel | Legovaná ocel |
| Barva | Bílá |
| Povrchová úprava | Tvrdý chrom, Cerakote |
| PSI (tahová pevnost) | 190 000 PSI |
| Celková délka | 2200 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Nosnost | až 1000 kg |
| Využití osy | Univerzální |
| Vnitřní šířka | 1310 mm |
| Průměr úchopové části | 28,5 mm |
| Rýhování | Středně hrubé |
| Značení | IPF a IWF značky |
| Středové rýhování | Ne |
| Délka objímek | 415 mm |
| Průměr objímek | 50 mm |
| Ložiska | 2 × 20mm bronzové pouzdro + 4 × jehlové ložisko |
| Delta Bílý 1x | Barevné bumperové kotouče 2x10kg, 2x15kg a 2x25 kg |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
All-in-one činka – olympijská tradice
Klasické rozměry: délka 2200 mm, hmotnost 20 kg a průměr rukojeti 28 mm. Optimální univerzální činka pro vzpírání, silový trojboj a funkční trénink ve vaší domácí posilovně.
Cerakote
Vysoce kvalitní keramický povlak, původně používaný ve zbrojním průmyslu, pro vynikající odolnost.
Ergonomický design
Středně hrubé vulkanické rýhování pro bezpečný úchop, šetří však ruce při vysokém počtu opakování.
Delta Spectrum Set
Delta | Bílá – Hybridní olympijská osa
120 kg Barevné Bumper kotouče

| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Barva | Bílá |
| Délka | 220cm |
| Použitá ocel | Legovaná ocel |
| Barva | Bílá |
| Povrchová úprava | Tvrdý chrom, Cerakote |
| PSI (tahová pevnost) | 190 000 PSI |
| Celková délka | 2200 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Nosnost | až 1000 kg |
| Využití osy | Univerzální |
| Vnitřní šířka | 1310 mm |
| Průměr úchopové části | 28,5 mm |
| Rýhování | Středně hrubé |
| Značení | IPF a IWF značky |
| Středové rýhování | Ne |
| Délka objímek | 415 mm |
| Průměr objímek | 50 mm |
| Ložiska | 2 × 20mm bronzové pouzdro + 4 × jehlové ložisko |
| Delta Bílý 1x | Barevné bumperové kotouče 2x10kg, 2x15kg a 2x25 kg |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.