Design se třemi úchopy
Pro snadnou manipulaci i s těmi nejtěžšími vahami.




















Design se třemi úchopy
Pro snadnou manipulaci i s těmi nejtěžšími vahami.
Odolný polyuretanový povrch
Polyuretan je bez zápachu a mnohem odolnější než guma.
Přesnost váhy s odchylkou do 1 %
I ty nejtěžší kotouče (20 a 25 kg) jsou s průměrem 42 cm o 3 cm kompaktnější než běžné bumper kotouče.
Kotouče vycházejí z 3-úchopového designu
Uretanový povrch zajišťuje odolnost
Tolerance hmotnosti do maximálně 1 %

| Čistá hmotnost | 2.5 / 5 / 10 / 15 / 20 / 25 kg |
| Jádrový materiál | Litinová třída 30 |
| Povrch | Polyuretan |
| Intenzita zápachu | 100% bez zápachu |
| Průměr otvoru | 50 mm standardní osa |
| Barva | Černá |
| Logo | bílé označení hmotnosti |
| Tolerance hmotnosti | 1% |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Tlumení | nízké |
| Odraz | nízký |
| REACH chemický test | Bez škodlivých látek |
| UV odolnost | Ano |
| Vhodné pro venkovní použití | Ano |
| Vhodné pro odhazování | Ano |
| Testy pádů | 20 000 pádů |
| Výška testu pádu | 50 cm |
| Testovaný podklad | 20mm ochranná podložka z gumového granulátu (SBR) na betonovém podkladu |
| Podmínky testu | Strojový dlouhodobý test |
| Rozměry | viz tabulka |
| Hmotnost | Tloušťka x Průměr |
| 2.5kg | 2.6cm x 20cm |
| 5kg | 3.5cm x 27cm |
| 10kg | 3.8cm x 36cm |
| 15kg | 4.8cm x 36cm |
| 20kg | 5.0cm x 42cm |
| 25kg | 5.5cm x 42cm |
| Kotouče s úchopy | 2x |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
Design se třemi úchopy
Pro snadnou manipulaci i s těmi nejtěžšími vahami.
Odolný polyuretanový povrch
Polyuretan je bez zápachu a mnohem odolnější než guma.
Přesnost váhy s odchylkou do 1 %
I ty nejtěžší kotouče (20 a 25 kg) jsou s průměrem 42 cm o 3 cm kompaktnější než běžné bumper kotouče.
Kotouče vycházejí z 3-úchopového designu
Uretanový povrch zajišťuje odolnost
Tolerance hmotnosti do maximálně 1 %

| Čistá hmotnost | 2.5 / 5 / 10 / 15 / 20 / 25 kg |
| Jádrový materiál | Litinová třída 30 |
| Povrch | Polyuretan |
| Intenzita zápachu | 100% bez zápachu |
| Průměr otvoru | 50 mm standardní osa |
| Barva | Černá |
| Logo | bílé označení hmotnosti |
| Tolerance hmotnosti | 1% |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Tlumení | nízké |
| Odraz | nízký |
| REACH chemický test | Bez škodlivých látek |
| UV odolnost | Ano |
| Vhodné pro venkovní použití | Ano |
| Vhodné pro odhazování | Ano |
| Testy pádů | 20 000 pádů |
| Výška testu pádu | 50 cm |
| Testovaný podklad | 20mm ochranná podložka z gumového granulátu (SBR) na betonovém podkladu |
| Podmínky testu | Strojový dlouhodobý test |
| Rozměry | viz tabulka |
| Hmotnost | Tloušťka x Průměr |
| 2.5kg | 2.6cm x 20cm |
| 5kg | 3.5cm x 27cm |
| 10kg | 3.8cm x 36cm |
| 15kg | 4.8cm x 36cm |
| 20kg | 5.0cm x 42cm |
| 25kg | 5.5cm x 42cm |
| Kotouče s úchopy | 2x |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.